Vážení instruktoři,trenéři ,vážení přátelé,

je mi potěšením vás opět pozvat na otevřené mistrovství České republiky.I v letošním roce jsme pro Vás připravili nové medaile,poháry a diplomy a samozřejmostí je i drobné občerstvení zdarma.Věřím,že  pro Vás bude mistrovství České republiky 2019 šancí stát se mistry České republiky,ale i možností znovu se setkat se svými přáteli z České republiky, Slovenska,Maďarska,Rakouska a Slovinska.Budete li mít jakékoliv dotazy neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.Dále věřím,že si spolu toto mistrovství společně užijeme.Držím Vám všem palce a přeji Vám štěstí a úspěchy.

Na shledanou s Vámi se těší

Mst.Vladimír Machota VII.Dan
Senior Vice President ČFT
PS 1 : v příloze Vám zasíláme propozice,seznam a přihlášku.Pro přihlášení svých soutěžících použijte prosím náš formulář a to jak pro seznam, tak pro kategorie.
PS 2: Přikládáme i soutěžní pravidla podle kterých se MČR bude řídit
Dear instructors, coaches, dear friends,
It is my pleasure to invite you again to the Czech Open Championship,which will be held on 2.november 2019 in Říčany.Also this year we have prepared for you new medals, cups and diplomas and of course there is also free small refreshments.I believe that the 2019 Czech  Championship will be a chance for you to become champions of the Czech Republic, but also to meet your friends from the Czech Republic, Slovakia, Hungary, Austria and Slovenia again.If you have any questions do not hesitate to contact us at any time. I also believe that we will enjoy this championship together. I wish you all  lot of luck  and success.

Looking forward to seeing you
Master Vladimir Machota VII.Dan
Senior Vice President CTF
PS: in the appendix we send you propositions, list and entry form. To register your competitors, please use our form for both list and categories.